KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545105
nr 1454 5105
Pawel Korab Kowalski, 1999. Signerad. Olja på duk, 40x60, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:40:52
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)